YT

TLAKOVÉ MYČKY A PÍSKOVAČKY

TURBO – DIESEL Dumaski

Ve spolupráci s vědci z univerzity v Krakově společnost TURBO – DIESEL Dumaski vyvinula a vyrábí tlakové myčky s uzavřeným okruhem a kabinové pískovačky.

Tlakové myčky s uzavřeným okruhem jsou zařízení pro širokou škálu firem se zaměřením na autoopravárenství a čištění jednotlivých částí. Tyto výrobky se těší vysoké důvěře zákazníků, kteří ocení vysoký výkon zařízení s nízkými náklady na provoz.

Přístroje jsou vyrobeny z nerezové oceli, jejich konstrukce je zaměřena na maximální výkon a pohodlné pracovní podmínky s důrazem na péči o životní prostředí. Za tímto účelem jsou myčky mimo jiné opatřeny automatickým odlučovačem oleje, který umožňuje rychlou separaci oleje a nečistot z mycí lázně.
Tlakové myčky Turbo-Diesel Dumański splňují nejvyšší standardy bezpečnosti, hygieny a obsluhy zahrnuté do směrnic a norem polských či norem Evropská unie, mimo jiné, EC / 01/07/01/2011 a 97/23 / ES.

Pískovací kabiny z produkce společnosti Turbo-Diesel Dumański jsou profesionální a komplexní zařízení pro čištění a opracování různý povrchů. Primární slouží k odstraňování nečistot z kovových, plastových nebo keramických částí jako jsou automobilové díly nebo zemědělské nářadí, odstraňování rzi, usazenin nebo barev (např. automobilových disků). Dále mohou upravovat drsnost povrchu před nanášením barev, jsou vhodné pro rytí skla nebo dekorativní opracování kamenů.

Pískovací kabiny jsou vybaveny sadou prvků pro pohodlnou a přesnou práci jako je velký průzor, vnitřní osvětlení, pohodlné rukavice z přírodního kaučuku nebo spolehlivý řídící systém. Díky své robustní a inovativní konstrukci zajišťuji bezprašný provoz.

Jsou dodávány v pěti zakladních velikostech, na přání zákazníka je však možné provézt další modifikace.

Sídlo

Podnikatelská 565,
190 11 Praha 9 - Běchovice

Předváděcí centrum

Podnikatelská 565,
190 11 Praha 9 - Běchovice

Kontakty

napište nám

Email:
info@vibrostroje.cz
servis@vibrostroje.cz

Telefon:
+420 608 320 002
+420 777 072 527