YT

O společnosti

Společnost Vibro stroje s.r.o se specializuje na komplexní řešení v oblasti vyvažování. 

Prodáváme vyvažovací stroje a stroje nezbytné pro průběh a dokončení procesu vyvažování, jako jsou kompresory, kabinové pískovačky nebo tlakové myčky a provádíme jejich údržbu.

Zajišťujeme také vyvažování těles od hmotnosti 100 gramů do 100 tun s kompletním zabezpečením projektu vyvažování včetně realizace přípravků a kluzných ložisek.

 V České a Slovenské republice zastupujeme tyto výrobce:

CIMAT (Burke Burgman Group) - jeden z největších výrobců vyvažovacích strojů.

Společnost CIMAT je součástí strojírenské skupiny Burke E. Porter s hlavním sídlem v Grand Rapids, ve státě Michigan (USA), která je přítomná na všech světových trzích s výrobní kapacitou ve 24 závodech s produkční plochou přes 40 000m2. Tato skutečnost dovoluje vyrábět, prodávat a poskytovat servis vyvažovacích strojů globálně s maximálním polem využití.

 

Společnost CIMAT je předním producentem vyvažovacích strojů v Evropě. Zaměstnává specialisty s nejvyšším vzděláním a zkušenostmi se zaměřením na vývoj elektronických, mechanických a pneumatických částí, programování, výrobu a servis vyvažovacích strojů.

Nabízí univerzální i speciální vyvažovací stroje, které jsou přizpůsobené jak potřebám daného průmyslového odvětví, tak i individuálním požadavkům uživatele. Tyto produkty jsou používány v leteckém, automobilovém průmyslu, energetice, stavbě lodí nebo kolejových vozidel, hornictví, hutnictví a mnoha dalších průmyslových odvětvích a řemeslech. Jejich využití je prakticky neomezené při vyvažování rotorů, jako jsou turbodmychadla, ventilátory, oběžná kola čerpadel, hnacích hřídele, elektromotory, papírenské válce, klikové hřídele a mnoho dalších typů oběžných kol.

Mezi klienty společnosti patří:
VALEO, SACHS, Eaton, ABB, Pratt & Whitney, Rockwell POWER,PESA, PKP, ZNTK, LUCCHINI Airbus, WSK Rzeszów, Fiat Power Train, Muhlhoff, Mittal Stall Service, POWEN - Wafapomp, Hydro Vacuum a stovky dalších.

Airpol - přední výrobce šroubových kompresorů.

Společnost Airpol byla založena v roce 1991 na základech společnosti s více než 30-ti letou tradicí ve výrobě kompresorů. V současné době je předním výrobcem šroubových kompresorů v Evropě. Zaměstnává přes 150 pracovníků včetně zkušeného týmu inženýrů a techniků a je připravena splňovat náročné požadavky moderního trhu.
 
Od svého založení až do současnosti se společnost neustále mění tak, aby držela krok s celosvětovými trendy v oblasti konstrukce a technologií kompresorů a je lídrem v uvádění moderních produktů.
Vždy oceňovala význam kvalitních výrobků a jako jedna z prvních se v oblasti výroby a vývoje kompresorů v Polsku stala v roce 1998 držitelem systému řízení jakosti podle normy ISO 9001. Je také držitelem certifikátů vydaných certifikačními orgány v jiných zemích.
 
Společnost Airpol poskytuje komplexní a specializovaná řešení tak, aby vyhovovaly potřebám trhu spojeného se stlačeným vzduchem.
Nabízí komplexní služby od návrhu až po realizaci kompresoru "na klíč" a je schopná přizpůsobit své výrobky potřebám jednotlivých zákazníků. Vyrábí šroubové kompresory olejové i bezolejové, spirální kompresory, pístové kompresory vzduchu a dalších plynů, dmychadla, kompresory s širokým uplatněním od lékařství a automobilový průmysl, přes hornictví a dopravu až po kontejnerové stanice vhodné do extrémních podmínek v neobydlených oblastech nebo bez vhodné infastruktury. Dále dodává systémy pro úpravu stlačeného vzduchu (filtry, sušičky vzduchu, separátory, bezpečnostní závěry, atd).

TURBO – DIESEL DUMANSKI - dlouholetý výrobce průmyslových myček a pískovaček.

Společnost TURBO - DIESEL Dumański působí v automobilovém průmyslu od roku 1984. Jak již název napovídá, zaměřuje se především na turbodmychadla a dieselové motory. Jedná se o společnost založenou na mnohaletých zkušenostech v provozu motorových vozidel.

Od svého vzniku se kromě dieselových motorů zabývá vstřikovacími čerpadly, vstřikovači a celkovou renovací motorů. Od roku 1992 rozšiřuje své aktivity na renovaci turbodmychadel pro osobní i nákladní automobily.

S ohledem na zkušenosti z výše uvedené činnosti začala společnost TURBO – DIESEL Dumaski v roce 2000 ve spolupráci s vědci z univerzity v Krakově vyvíjet a produkovat tlakové myčky s uzavřeným okruhem a kabinové pískovačky.

Tato zařízení jsou vhodná pro odstranění mastnoty a usazenin, rzi nebo starých nátěrů či lepidel. Naprosto nezastupitelné místo pak mají při renovací motorů, převodovek a především turbodmychadel.

KIGEMA – lídr v oblasti odstředivého lití ze slitin mědi a mechanického obrábění.

Společnost KIGEMA je jedním z evropských lídrů ve výrobě slitin z mědi metodou odstředivého lití. Má více než 25 let zkušenosti získaných díky realizaci tisíců projektů pro zákazníky z Evropy a Severní Ameriky.

Aktiva společnosti KIGEMA zahrnují dobře zorganizovanou výrobu a dokonale zvládnutou technologii a procesy.

Je certifikovaným dodavatelem pro mnoho mezinárodních firem, mimo jiné v energetice, stavbě lodí či dopravě a je držitelem certifikátu jakosti ISO 9001:2019, ochrany životního prostředí ISO 14001:2005, bezpečnosti práce a ochrany zdraví PN-N 18001:2004 a certifikátu pro stavbu lodí TT/553/710011/17.

Součástí výrobního programu je také široký sortiment pružin z ocelového drátu s využitím zejména v automobilovém a nábytkářském průmyslu.

 

 

 

Co u nás získáte:

 • komplexní řešení vyvažování či strojového vybavení od jednoho dodavatele,
 • dlouholeté zkušenosti v oboru,
 • úsporu času a nákladů,
 • prověřenou kvalitu,
 • produkty s tradicí,
 • odborné poradenství,
 • certifikované servisní služby.

cimat ospol

 

 

 

cimat tit 2

Servis & podpora

 • S využitím možností našich moderních technologií vyřešíme pomocí internetového připojení nebo krátkého telefonického rozhovoru každou chybu.   
 • Školení obsluhy strojů provádíme u nás i u zákazníka.   
 • Modernizujeme vyvažovací stroje všech značek (i jiných výrobců).   
 • Provádíme pravidelné kalibrace strojů zákazníka.   
 • Na přání zákazníka vyrábíme nové vzorcové rotory (tzv. master rotory)   
 • Zajistíme pro Vás a Vaše zaměstnance 14-denní školení regenerace turbodmychadel   
 • Žádosti o provedení kalibrace nebo servisního zásahu zašlete emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo volejte na +420 777 072 527 nebo +420 608 320 002.

 

 

Cimat a Airpol jsou moderní společnosti působící v oblasti vývoje a výroby strojů pro výrobní a servisní společnosti.

Od zahájení činnosti bylo a je hlavním cílem  poskytnout zákazníkům nejnovější technická řešení na míru jejich individuálním potřebám.

ofirme1

Mezi naše zákazníky patří společnosti:

rockwell automation prat and whitney borgwarner delphi mahle hyundai eaton porsche

Sídlo

Podnikatelská 565,
190 11 Praha 9 - Běchovice

Předváděcí centrum

Podnikatelská 565,
190 11 Praha 9 - Běchovice

Kontakty

napište nám

Email:
info@vibrostroje.cz
servis@vibrostroje.cz

Telefon:
+420 608 320 002
+420 777 072 527